UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 16066137
*
nr 1606 6137
Bordspendyl
Keramik, Gunilla Ståhle. Höjd: 21-36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 mars 2024
kl 20:51:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/3 00:05:58
1
Vinnande bud
18/3 00:07:27
1
justering av budtak
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordsklocka bordspendyl bordsur gunilla ståhle keramik klocka
-
8127 Ã…rsur
på träsockel. Höjd: 33 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:37
-
8013 Bordsur
3 st, Newhaven, Smiths & Watford, tidigt 1900-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:51
*
Bordspendyl
nr 1606 6137
Bordspendyl
Keramik, Gunilla Ståhle. Höjd: 21-36 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/3 00:05:58 | 1 | Vinnande bud |
18/3 00:07:27 | 1 | justering av budtak |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordsklocka bordspendyl bordsur gunilla ståhle keramik klocka
-
8127 Ã…rsur
på träsockel. Höjd: 33 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:37 -
8013 Bordsur
3 st, Newhaven, Smiths & Watford, tidigt 1900-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:51